NAKLİYAT-EVDEN EVE

 tower       web 1       web

mobilasansorizmir.com

Firmamız İZMİR EGELİ EVDEN EVE NAKLİYAT ve MOBİL ASANSÖR KİRALAMA , evden eve nakliyat konusunda uzman ve tecrübeli personel kadrosu,her eşyaya uygun araçları,kullandığı en iyi ambalajlama malzemeleri ile müşterilerine hizmet vermektedir.

Amacımız tüm Taşımacılık organizasyonlarında olduğu gibi müşterilerimize çözüm ortağı olarak İzmir’de  evden eve nakliyat sektörüne yepyeni bir boyut getirmek. İzmir’deEvden eve taşımacılık sektöründe yaşanan sorunları göz önünde bulundurduğunuzda firmamız bunların aksine sizlere en iyi hizmeti sunmayı vaat etmektedir. Tüm İzmir Asansör Kiralama ve İzmir evden eve nakliyat işlemlerimiz belli bir program ve planlama yapılarak gerçekleşir.

Bu planlama ile eşyalarınız taşıma öncesi ücretsiz ”Ekspertiz”hizmetimiz tarafından yerinde tespit edilir. Tespit sonucu hazırlanan raporda taşıma günü ve saati, eşyalarınızın hangi boy ve ölçülerdeki araç ile taşınacağı, eşyalarınızın transferi  için kaç personelin görev alacağı,ambalajlama için gerekli olan tüm paketleme malzemeleri belirlenir. Böylelikle sağlıklı bir taşınmanın gerçekleşmesi için gerekli tüm önlemler alınmış olur.

Ekspertiz hizmetimiz ile aynı zamanda eşyalarınızın taşınma maliyetini de belirlemektedir. Yapılan fiyatlandırma eşyanın hacmi, taşınacak noktalar arası mesafe, kat pozisyonları ve asansör olup olmadığını göz önünde bulundurularak yapılır. Taşıma maliyetlerimizi yaptığımız teknolojik yatırımlar sayesinde mümkün olduğunca minimum seviyeye indirmekteyiz..

Evinizin balkonuna kuracağımız asansör sistemi ile,merdivenlerin dar olması,eşyalarınızın ”kaba”diye tabir ettiğimiz şekilde yüksek ölçülerde olması sorun olmaktan çıkıyor.Bu sistemle eşyalarınızın balkondan nakliye aracına getirerek hiç bir zarar görmeden taşınmasını sağlıyoruz.

Ekspertiz,ayrıca ekipte çalışacak özel donanımlı eleman sayısını da belirler.(mobilyacı,ambalajcı,taşıyıcı personel gb.)

  ŞEHİR İÇİ VE ŞEHİRLER ARASI ASANSÖRLÜ TAŞIMACILIK

            mobilasansorizmir.com                                 mobilasansorizmir.comHizmetlerimiz; Tüm eşyalarınızın paketlenmesi,mobilyalarınızın montaj,de-montaj işlerinin (duvar montajları hariç) yapılması,salon ve mutfaktaki kırılacak eşyalarınızın uygun boyutta kolilere itina ile paketlenmesi,askıda olan elbiselerinizi özel taşınabilir elbise dolaplarımızda taşınması,beyaz eşyalarınızın sökümü,yerleri hazır olma dahilinde montajının yapılması şeklinde olmaktadır.

İzmir’de Evden Eve Asansörlü Taşımacılıkta; Bina ve dairenin konumuna göre firmamıza ait olan hidrolik platformlar(araç üstü) yada manuel diye tabir ettiğimiz elden kurmalı elektirik ile çalışan,firmamız bünyesinde olan asansörler ile evden eve taşımacılık ve eşya transferlerini gerçekleştiriyoruz.

 Evden eve nakliyat ve İzmir asansörlü taşımacılığın en önemli unsuru, düzgün  paketleme, taşıma,mevcut olan eşyalarınız için tahsis edilen araç ve eşyalarınızın araç içinde istiflenmesi işlemidir.Bu çalışma işlemi gerektiği şekilde,sırası ile gerçekleşir ise eşyalarınızda güvenli bir şekilde taşınmış olacaktır.

Büyük hacimli eşyalarınız için Mukavemeti yüksek olan hava kabarcıklı patpat naylon diye tabir ettiğimiz malzemelerimiz ile sarılıp,eşyalarınızın hem temiz,hemde sapasağlam bir şekilde taşınacak iki nokta arası transferi sağlanmaktadır.
şehirler arası taşımacılık

Şehirler arası nakliyat,hizmeti günümüzde aşırı derecede önem kazanmaktadır.Nedeni ise boşluklardan yararlanan korsan ve taşeron firmaların taşımaları kendileri yapmayıp,müşterisinden habersiz komisyon karşılığında başka bir firmaya yada kamyoncuya taşıtması’dır. Bu durum neredeyse 10 taşımanın 3 ünde yaşanmaktadır.Dolayısıyla internet ortamında bu kadar şikayetin artması normalleşmiştir.

İşini ciddi yapan,profesyonel çalışan dürüst firmalar,tüketici ile anlaşma safhasında çoğu zaman zor durumda kalmakta ve kendini ifade edememektedir.Verilen fiyatın çok altında fiyat veren korsan bir firma ile mücadele etmek neredeyse imkansız hale gelmiştir.Bu durumda tüketicilerde zor durumda kalıp mağduriyet yaşamakta ve tercihlerinde zorlanmaktadırlar.

Bizim önerimiz internet ortamında araştırma yaparken daha dikkatli olunması,Sektör içindeki evden eve nakliyat,İzmir asansörlü taşıma firmasının ne tür hizmetler sunmakta,taşınmada ne gibi güvenceler sağlanmakta,ve tercihler bu şartları en iyi sağlayan firmalar arasında yapılmalıdır.

2005 yılından bu güne kadar şehir içi ve şehirler arası nakliyat  ve kiralık asansör hizmetini aralıksız sürdürmekte olan firmamız İZMİR EGELİ EVDEN EVE TAŞIMACILIK  & MOBİL ASANSÖR KİRALAMA HİZMETLERİ;müşterilerine söz verdiği gibi tam zamanında,güvenli eşya taşıma ve transfer işini gerçekleştirmektedir.Tüm yurt geneli Şehirler arası özel nakliyat hizmetimiz mevcuttur.

mobilasansorizmir.com

Evden Eve Nakliyat,Ofis,Banka,Fabrika,Yerel İşletmelerinizin Nakli için ”ÜCRETSİZ EXPERTİZ” Hizmeti

Ücretsiz Exper hizmetimiz sayesinde eşyalarınızın taşınma gününü,taşınma esnasında kullanılacak eşya m³’üne göre uygun olan aracı,ambalajlamada kullanılacak malzeme miktarını,taşıma için personel sayısını,ikametgah adresiniz olan bina yada konutun asansörlü yada klasik taşınmaya elverişli olup olmadığını keşif ettikten sonra  ve taşınma maliyetiniz hesaplanır.

Kafanızda soru işaretleri kalmaksızın,eşyalarınızı kime teslim edip ”Taşıttırdığınızı”

Telefonda yer,konum,yada eşyanızı görmeden yapılan fiyatlandırmada; Taşınma günü yada eşyalarınızın transferi esnasında ikinci bir pazarlığın etik olmadığı gibi,farklı bir fiyatlandırma ile karşılaşmayacağınızı garanti altına alabilir;

Firmamız  İzmir Egeli Evden eve Nakliyat ile eşyalarınızın güvenilir,pratik,hızlı ve hasarsız taşınması için bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.

HİZMET VERDİĞİMİZ İLÇELER;

Konak’ta evden eve nakliyat,nakliye,taşımacılık

Karşıyaka’da evden eve nakliyat,nakliye,taşımacılık

Bornova’da evden eve nakliyat,nakliye,taşımacılık

Aliağa’da evden eve nakliyat,nakliye,taşımacılık

Balçova’da evden eve nakliyat,nakliye,taşımacılık

Bayraklı’da evden eve nakliyat,nakliye,taşımacılık

Bergama’da evden eve nakliyat,nakliye,taşımacılık

Buca’da evden eve nakliyat,nakliye,taşımacılık

Çeşme’de evden eve nakliyat,nakliye,taşımacılık

Çiğli’de evden eve nakliyat,nakliye,taşımacılık

Dikili’de evden eve nakliyat,nakliye,taşımacılık

Foça’da evden eve nakliyat,nakliye,taşımacılık

Gaziemir’de evden eve nakliyat,nakliye,taşımacılık

Karaburun’da evden eve nakliyat,nakliye,taşımacılık

Kemalpaşa’da evden eve nakliyat,nakliye,taşımacılık

Kınık’ta evden eve nakliyat,nakliye,taşımacılık

Menderes’te evden eve nakliyat,nakliye,taşımacılık

Menemen’de evden eve nakliyat,nakliye,taşımacılık

Narlıdere’de evden eve nakliyat,nakliye,taşımacılık

Seferihisar’da evden eve nakliyat,nakliye,taşımacılık

Selçuk’ta evden eve nakliyat,nakliye,taşımacılık

Tire’de evden eve nakliyat,nakliye,taşımacılık

Torbalı’da evden eve nakliyat,nakliye,taşımacılık

Urla’da evden eve nakliyat,nakliye,taşımacılık

kapak